Smoothie me kos & kivi

Share

Kiwi & yogurt smoothieKoha : 5 min

Përbërësit për 2 persona

  • 4 kivi
  • 1 kupë kos
  • 1 banane
  • 1 lugë gjelle fara luledielli të qëruara
  • 1 kumbull e tharë

 Përgatitja

  1. Vendosini të gjithë përbërësitë në blender për 2-3 minuta.
  2. Ndajeni në gotat që do ti servirni dhe shtojini pak fara ose mjaltë sipër.

Thjesht, shpejt, shëndetshem, shijshëm 🙂

Lini një Përgjigje